تاریخ انتشار:94/8/12 - 08:54
شماره مطلب:139481228883
تعداد نظرات:0
:وهابی شیعه شده در کرج

شیرین تر از دین اسلام وجود ندارد

با تفحص در جزئیات غدیر متوجه شدم این یک واقعه عادی نیست بلکه تنها برداشتی که از آن می شود کرد ولایت حضرت حق است و پیامبر نیز هدفش ولایت ایشان بود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی طنین یاس،به نقل از البرز بانو ، حمید شیرانی جوان وهابی شیعه  شده در همایش رهروان زینبی که در امامزاده حسن(ع) کرج برگزار شد، داستان شیعه شدن خود را تشریح کرد و گفت: بنده از اهالی سنت بلوچ هستم که زمانی به تبلیغ وهابیت مشغول بودم و وقتی که تصمیم گرفتم در خصوص تشیع تحقق کنم دانشجوی رشته پرستاری بودم.

وی افزود: در روایات بسیاری آمده بود که اگر کسی امام زمان(عج) خود را نشناخته بمیرد به مرگ جاهلیت مرده است و تصور می کردم که روحانیون شیعه حدیث های ساختگی روایت می کنند.

شیرانی ادامه داد: پیامبر اکرم(ص) در روایتی آورده است که دو چیز گرانبها که قرآن و اهل بیت است را برای شما گذاشته ام و پس از تحقیقات بسیار متوجه شدم که این دو از هم جدا شدنی نیستند و پس از درمیان گذاشتن موضوع با استادم از وی درخصوص حدیث ثقلین جویا شدم و علیرغم معلوماتی که داشت برای سوالات من هیچ پاسخ قانع کننده ای نداشت.

وی در خصوص اعتقادات وهابیون گفت: وهابیت شیعیان را ناپاک می دانند و دارای سطح سواد پایینی هستند و این در حالیست که خود وهابیت ناپاک است.

جوان وهابی شیعه شده عنوان کرد: با توجه به اینکه کتاب های بسیاری در خصوص شیعه مطالعه می کردم بسیاری از اطرافیانم این عمل من را موجب مسموم شدن ذهنم می دانستند و سعی می کردند من را از این اقدام باز دارند.

وی در ادامه به حقیقت غدیر اشاره کرد و گفت: با تفحص در جزئیات غدیر متوجه شدم این یک واقعه عادی نیست بلکه تنها برداشتی که از آن می شود کرد ولایت حضرت حق است و پیامبر نیز هدفش ولایت ایشان بود.

شیرانی گفت: اولین باری که دعای کمیل و نهج البلاغه را خواندم در این فکر فرورفتم که عجب شاهکاریست و در زمانی که به نماز می ایستادم گویا دیگر احساس ارتباط معنوی با خدا را نداشتم.

وی در خصوص دوران پس از شیعه شدن خود گفت: پس از اینکه به دین اسلام روی آوردم و شیعه شدم افراد بسیاری من و خانواده ام را مورد آزار و اذیت قرار می دادند تا اینکه تصمیم گرفتم به خواسته پدرم از شهرمان بیرون بروم و در شهری دیگر سکنی گزینم و از این رو به شهر قم رفتم و با وجود مشکلات بسیار، با توجه به کرامات حضرت معصومه (س) به صورت معجزه آسایی منزلی پیدا کردم و در کنار آن نیز توانستم از محل کارم انتقالی برای قم بگیرم.

این جوان وهابی شیعه شده گفت: در حال حاضر حدود 4 سال است که شیعه شدم و از زندگی ام راضی ام چراکه گویا دوباره متولد شدم و همچنان در شهر قم در کنار همسرم زندگی می کنم.

وی در پایان از همگان خواست به حق حضرت فاطمه(س) مادر تمام شیعیان عالم اورا دعا کنند.

انتهای پیام / غ

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.

پیوندهای تصویری