تاریخ انتشار:94/9/25 - 10:13
شماره مطلب:139492530466
تعداد نظرات:0

" مرگ زنان زرد " در البرز به نمایش در می آید

نمایش " مرگ زنان زرد " به کارگردانی امین آبان ازبیست وهشتم آذر ماه در اداره فرهنگ وارشاد اسلامی کرج روی صحنه خواهد رفت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی طنین البرز به نقل از خبرگزاری مهر ، نمایش " مرگ زنان زرد " که نگاهی عمیق به معضلات اجتماعی بانوان در جامعه دارد ، از شنبه بیست وهشتم آذر لغایت چهارشنبه دوم دی ماه در البرز به نمایش در می آید.

 

امین آبان کارگردان این نمایش در خصوص محوراصلی ساخته خود گفت : در سال های اخیر بیشترین آمار آسیب های اجتماعی متوجه زنان بود وتوجه من به این امر باعث ساخت چنین نمایشی شده است .

وی افزود : " مرگ زنان زرد " به آسیب های جدی گریبانگیر بانوان جامعه از فرار دختران تا خودکشی آنها پرداخته است.

آبان خاطر نشان کرد : درشرایطی  که روزانه آسیبهای نوظهوری روانه جامعه می شود، هریک از ما موظفیم با بهره از جایگاه وتوانمندی خود در صدد رفع آن برآئیم.

کارگردان نمایش " مرگ زنان زرد " در ادامه اذعان کرد : این نمایش در صدد القای این مهم به مخاطب است که ؛ زنان اصلی ترین قربانیان آسیب های اجتماعی هستند تا جایی که اکنون  جرایمی چون ؛ مصرف موادمخدر وروانگردان ها ، جیب بری و ...که روزگاری جرایم مردانه محسوب می شدند کم کم رنگ وبوی زنانه بخود گرفته اند.

  امین آبان تصریح کرد : اگر رفع آسیب ها دغدغه یکایک افراد سالم جامعه گردد از پیشرفت آسیب ها و تحمیل هزینه ها وخسارات جبران ناپذیر آن جلوگیری خواهد شد.                                                                       

شایان ذکراست ؛  فاطمه آریا ، امین آبان ، شیرین عطاالهی، نیلوفر مرادی ، کاملیا دلجو وسپیده ساعدی در این نمایش نقش آفرینی کرده اند.

قیمت بلیط این نمایش"  پانزده هزارتومان "  تعیین شده است .

انتهای پیام /ا

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.

پیوندهای تصویری