تاریخ انتشار:94/8/6 - 09:41
شماره مطلب:13948628665
تعداد نظرات:0

مشارکت بانوان روستایی استان البرز در تولید محصولات ارگانیک

مدیرکل امورخانواده و بانوان استانداری البرزاز انعقاد تفاهم نامه جامعی بین اداره کل جهاد کشاورزی و موسسه استاندارد خبرداد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی طنین یاس، بی بی عصمت سرفرازی  در این خصوص گفت:با انعقاد این تفاهم نامه زنان روستایی استان البرزبا تولید محصولات ارگانیک وسالم، همگام با دولت به یاری تحول نظام سلامت در جامعه پیش خواهند رفت.

وی افزود: زنان کشورما دردوران انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس نقش موثری در دفاع از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایفا کرده اند واین بار نیز می توانند با ورود به عرصه های اقتصادی یاریگر نظام ودولت باشند.

این مسئول اظهار کرد:  طرح مشارکت بانوان روستایی در تولید مواد غذایی ارگانیک درالبرز و سراسر کشور با  نظارت  مستقیم حوزه زنان و خانواده رییس جمهوری صورت می پذیرد.

سرافرازی با اشاره به لزوم محرومیت زدایی ورونق اقتصادی مناطق محروم بیان کرد: توسعه واجرای این طرح باعث رشد اقتصاد سالم در این مناطق می گردد و تدریجا جلوگیری از مهاجرت روستائیان به حاشیه شهر ها را نیز بدنبال خواهد داشت.

مدیرکل امورخانواده و بانوان استانداری البرزخاطرنشان کرد: روستا های استان البرز بستر های مناسبی برای تولید محصولات کشاورزی سالم هستندو می توان با آموزش بانوان روستایی در این زمینه ، به سلامت غذایی جامعه کمک بسزایی کرد.

شایان ذکر است ؛ کارگاه هایی در خصوص آموزش تولیدمحصولات ارگانیک و حذف سموم شیمیایی از روز سه شنبه پنجم آبان با نظارت داره کل امور خانواده و بانوان استانداری درسطح روستا های استان البرز آغاز می گردد.

انتهای پیام/

 

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.

پیوندهای تصویری