تاریخ انتشار:94/8/12 - 08:36
شماره مطلب:139481228881
تعداد نظرات:0
مسئول اردویی سپاه استان البرز

راهیان نور فرصتی برای آموزش سبک زندگی اسلامی به دختران است

مسئول اردویی سپاه استان البرز گفت: اردوهای راهیان نور می تواند با توجه به ترویج تهاجم فرهنگی و جنگ نرم بر روی دختران دانش آموز تاثیر گزار باشد و آموزش سبک زندگی اسلامی در کنار آن قرار گیرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی طنین یاس به نقل از البرزبانو،وی افزود: یک نقطه فوق العاده تاثیرگزار از لحاظ احساسی و عقلی برای دانش آموزان ایجاد می کند که به جهت استفاده از این فرصت موضوع سبک زندگی مطرح می شود.

مسئول اردویی سپاه استان البرز در خصوص رفتار و رویکرد خادمین گفت: راویان بر روی گفتارشان و خادمان بر روی رفتارشان باید دقت بسیاری داشته باشند چراکه اردوی راهیان نور همچون مجلس روضه ای است که وقتی فرد در آن فضا قرار می گیرد تمام جسم و روانش تحت تاثیر قرار می گیرد و در آن زمان است که بهتر و اثربخش تر می توان تاثیر گذاشت.

وی در ادامه به طرحی که برای دانش آموزان دختر تنظیم شده است اشاره کرد و گفت: طرح هویت بخشی دختران طرحی است که به دانش آموزان دختر یادآوری می کند به جای استفاده از پوشش و ادبیات پسرانه، به جهت حفظ عفاف و حجاب از پوشش و ادبیات خاص دخترانه استفاده کنند  که این خود می تواند سرلوحه سبک زندگی اسلامی برای دختران باشد.

فلاح مراد گفت: با توجه به شرایط سنی نوجوانان، تحت تاثیر قرار گرفتن آنها و همچنین الگوپذیری سریع این طرح در استان البرزبرنامه ریزی شده است که تربیت صحیح نوجوانان از محورهای اصلی این طرح می باشد.

انتهای پیام/

 

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.

پیوندهای تصویری