سرویس سیاسی

 • حسینی همدانی نماینده ولی فقیه در استان البرز

  نماینده ولی فقیه در استان البرز در خطبه های نماز عبادی سیاسی ظهر امروز (۱۰ بهمن) گفت: انقلاب اسلامی ایران با محوریت باور به خداوند به پیروزی رسید و این انقلاب از آرمان های خود که یکی از آن ها آزادی فلسطین است، لحظه ای کوتاه نخواهد آمد.

  10/بهم/1393 - 22:44
 • دو کلمه سید حسن نصرالله
  پیام دو کلمه‌ ای نصرالله خطاب به صهیونیست‌ ها:

  به گزارش پایگاه خبری تحلیلی طنین یاس،س از حمله دو روز گذشته نظامیان صهیونیست به عناصر مقاومت و حزب‌ الله در بلندی‌های جولان، روز دوشنبه سید حسن نصرالله، دبیرکل حزب‌ الله لبنان خطاب به صهیونیست‌ ها تنها به این بسنده کرد که “جهزوا ملاجئکم!” (پناهگاه‌...

  30/دى/1393 - 11:36
 • حاجی زاده مسئول سازمان بسیج جامعه زنان استان البرز

  مسئول سازمان بسیج جامعه زنان استان البرز، گفت: روشنگری حقیقت حماسه نهم دی ماه باید حرف اصلی ملت ایران باشد تا حرکت در سایه دین و تحق وعده های الهی تبیین شود.

  9/دى/1393 - 13:39
 • رژیم کودک کش صهیونیستی نابود باید گردد

  در واکنش به جنایات رژیم صهیونیستی و در حمایت از مردم مظلوم و بی دفاع غزه راهپیمایی اعتراض‌آمیزی روز جمعه پس از نماز جمعه با شعار مرگ بر اسرائیل کودک کش در شهر کرج برگزار شد.

  11/مرد/1393 - 13:23
 • به نفع رژیم ددمنش صهیونیستی

  کاملا هوشمندانه و هدفمند و سفارشی برای تلقین به مخاطبان فارسی زبان ، وقایع غزه به نفع اسرائیل در پهنه اخبار مهندسی شده و به نحوی که بر اساس یکی به نعل و یکی به میخ، مرموزانه حق را به این رژیم نامشروع صهیونیستی می دهد.

  1/مرد/1393 - 13:36
 • گزارشی از سفر به آمل و شرکت در کنگره ملی شهید سیده طاهره هاشمی

  شهید سیده طاهره هاشمی، اعجوبه ایست که باید او را از میان آثارش شناخت و من در راه بارها و بارها نامه ای را که برای دوست خیالی خود نوشته است می خوانم . به نظرم او دوستش را نه در سال های دهه 60 بلکه در سال 1392 مخاطب قرار داده است. سیده طاهره را باید...

  27/آذر/1392 - 10:05

پیوندهای تصویری